Truuske v.k

UELN#: 202200455
Chipnummer: 528210006908664
Geboortedatum: 09-03-2022
Afstamming: Tymen x Hette
Geslacht: Merrie
Inteelt: 0,98
Fokker: P.E.M van Krieken
Eigenaar: P.E.M van Krieken
Opleiding: Halstermak
Bijzonderheden: 2e premie 2022
Stam: 28

Beschrijving

Truuske is een erg goed ontwikkelde jaarling merrie die ruim voldoende groot is. Ze heeft zeer correct en mooi beenwerk en een prachtige ras uitstraling. Truuske kan zeer goed stappen en draaft met veel afdruk en kracht vanuit het achterbeen, ze imponeert echt.

Truuske is zeer veel in de handen geweest en echt een gezellig paard, uiteraard keurig opgevoed en altijd blij om iets te mogen doen. Een merrie waar u zowel in de omgang als later op de keuring of in de sport of recreatie veel plezier van en mee zult hebben!

Truuske is klinisch gezond.

Foto en video

Stamboom

Stamboom