Roza V. fan de Miedwei

UELN#: 202102033
Chipnummer: 528210006538647
Geboortedatum: 15-05-2021
Afstamming: Arent x Doaitsen
Geslacht: Merrie
Inteelt: 3.13
Fokker: R.H. Veenstra, Surhuizum
Eigenaar: R.H. Veenstra, Surhuizum
Opleiding: Gelongeerd
Stam: 34

Beschrijving

Roza is een luxe 2 jarige merrie met veel uitstraling.  Ze is ruim voldoende groot en heeft een prachtig front en luxe beenwerk. Roza kan goed stappen en draaft met veel veer en afdruk en een heel goed achterbeen.

De overgroot moeder van Roza is de preferente merrie Jovanka vd Strubbenhof, zij is ook de moeder van o.a Meta vd Strubbenhof en Estella vd Strubbenhof. Meta is de moeder van de goedgekeurde hengst Brend en Estella is de moeder van de gekeurde hengst Wibout. Een bijzonder goed lijntje dus. Roza is een merrie waar u nog wat van mag verwachten in de toekomst! Roza is klinisch gezond en goed op röntgenfoto’s.

Foto en video

Stamboom

Stamboom