Geke J

Kay C van de Wijdewormer

UELN#: 528004201900297
Chipnummer: 528210004890469
Geboortedatum: 10-03-2019
Afstamming: Omer x Jorn
Geslacht: Ruin
Premie: 2022 1e premie ster
Stokmaat: 1,69
Inteelt: 0,78
Fokker: E. Constant
Eigenaar: E. Constant
Opleiding: Goed gereden
Overige bijzonderheden:
Keuring: Klinisch en röntgenologisch
Stam: 50

Beschrijving

Kay is een prachtige 3 jarige ster ruin. Hij is groot, luxe en talentvol! Niet voor niets werd hij bekroond met een 1e premie ster.

Kay heeft een hele ruime stap, een geweldige draf en een krachtige galop. Kay is netjes onder het zadel gereden en is eigenlijk klaar voor de wedstrijden. Hij is eerlijk en leergierig. De moeder van Kay is Evelien Janneke, een modelmerrie die ook het sport predicaat dressuur heeft behaald. Kay is een paard die een kans verdient om zichzelf te bewijzen in de sport. Wij verwachten ook zeker meer van hem te horen in de toekomst !

Kay is klinisch en röntgenologisch gezond.

Foto en video

Stamboom

Stamboom Kay C