Fries tuig met pluimen en klokkenspel

Een exclusieve buitenkans voor de liefhebber!

Een prachtig en uniek schelpen tuig om voor de arreslee te gebruiken. Het tuig is volledig compleet voor een enkelspan, om tweespan te rijden mist er helaas 1 borsttuig.  Het geheel bevindt zich in perfecte staat, echt een pareltje om zuinig op te zijn en bij speciale gelegenheden te gebruiken. Er zitten veel details op het tuig, zoals de vele schelpen, oranje/rode pluimen en een klokkenspel dat met alle belletjes een betoverend kerst geluid maakt als het paard gaat bewegen. Uw paard moet wellicht nog wel iets aan het geluid wennen, maar bekijks zult u zeker hebben als u op pad gaat!

Foto’s