De meest spectaculaire Friese paarden veiling
16 december 2023
Bestel ticketsBestel VIP-tickets

Bestel nu online je tickets voor Kerstveiling 2023!

Start Kerstveiling:

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Programma Kerstveiling 2023

16.00 – Aanvang presentatie paarden

17.15 – Aanvang bezichtiging paarden op stal

Pauze en gelegenheid tot eten in het restaurant

18.45 – Aanvang Kerstveiling

22.30 – After Party

16 december 2023

Kerstveiling 2023:
compleet vernieuwd!

De Kerstveiling: een avond vol met prachtige shows en een collectie spectaculaire Friese paarden die deze avond worden geveild. Op zoek naar een sportpaard voor de toekomst, een jaarling om volgend jaar mee te nemen naar de keuring of een drachtige merrie? Je vindt ze allemaal tijdens de Kerstveiling. Ben je niet op zoek naar een paard maar heb je wel zin in een leuke avond om helemaal in de kerstsfeer te komen? Ook dan ben je van harte welkom! Naast de topcollectie te veilen Friese paarden staat de Kerstveiling in het teken van shows en entertainment. Voor ieder wat wils!

De Kerstveiling van 2023 staat in het teken van vernieuwing: na 25 jaar is het tijd voor een nieuwe opzet en locatie. Dit jaar vindt de Kerstveiling plaats bij de Nieuwe Heuvel in Lunteren. Natuurlijk blijft de avond wat jullie van ons gewend zijn: veel spektakel en een top collectie Friese paarden die onder de hamer gaan!

Blijf op de hoogte!

Van het laatste nieuws

De eerste paarden staan online!

De eerste paarden staan online! Eindelijk kunnen we het met jullie delen: onze prachtige collectie Friese paarden voor de Kerstveiling van 2023. Het eerste deel van de paarden staat online met alle informatie, stamboom, foto's én video's. Benieuwd naar de toppers van...

Lees meer
Allerlaatste VIP-tafel veiling voor het goede doel!

Allerlaatste VIP-tafel veiling voor het goede doel!  Vanwege het grote succes van vorig jaar: de online veiling voor het goede doel! Ook dit jaar veilen wij het de allerlaatste VIP-tafel met 6 stoelen voor de Kerstveiling. Dit jaar inclusief drank en buffet! Dan...

Lees meer
Het selectieteam

De leden van het selectieteam zijn misschien wel de belangrijkste personen om deze Kerstveiling tot een succes te maken. Introductie van deze personen is eigenlijk niet nodig, omdat elk van deze personen zijn sporen reeds verdiend heeft in de Friese paarden wereld.

Ingeborg Klooster

Age Okkema

Jelmer Chardon

Tom Folmer

Sponsoren

Meer informatie?

Neem contact op!