De meest spectaculaire Friese paarden veiling
17 december 2022
Bestel ticketsBekijk de paarden

Bestel nu online je tickets voor Kerstveiling 2022!

Start Kerstveiling:

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

17 december 2022

Een mooie collectie exclusieve Friese paarden

In 2019 heeft na een onderbreking van een aantal jaar weer plaatsgevonden. Wat een mooie avond was dat! Helaas kon ook de Kerstveiling afgelopen twee jaar in verband met COVID niet plaatsvinden, wat wij enorm spijtig vinden.

Maar…. achter de schermen wordt er al weer hard gewerkt aan de Kerstveiling 2022. Noteer vast zaterdag 17 december 2022 in je agenda. Deze editie van de Kerstveiling zal plaatsvinden zoals jullie van ons gewend zijn: een avond vol prachtige shows en natuurlijk een collectie spectaculaire Friese paarden. De selectiecommissie is weer aan het snuffelen naar kwaliteitsvolle paarden die we u kunnen aanbieden! Weet of heeft u een kwaliteitsvol paard voor in de Kerstveiling? Neem gerust contact met ons op.

Alle paarden kunt u ruimschoots voor de veiling op de website bekijken in de vorm van foto’s, video en afstamming en gezondheid. Uiteraard kunt u voor vragen terecht via de e-mail of telefonisch, ook als u een paard live wilt bezichtigen of uitproberen kunt u contact met ons opnemen.

Blijf op de hoogte!

Van het laatste nieuws

De eerste paarden zijn bekend!

De eerste paarden zijn bekend! Groot nieuws: de eerste paarden voor de Kerstveiling 2022 zijn bekend! Ons selectieteam heeft de afgelopen tijd zeker niet stilgezeten. Wij kunnen jullie alvast drie totaal verschillende paarden voorstellen die op 17 december geveild...

Lees meer
Eerste editie Kerstveiling

Eerste editie Kerstveiling

Allereerste editie van de Kerstveiling
24 jaar geleden vond op zaterdag 18 december 1998 de allereerste editie van de Kerstveiling plaats. De eerste editie werd nog in de middag gehouden en was gelijk een groot succes! Tijdens deze veiling werd de twenterhengst Minne...

Lees meer
Datum Kerstveiling 2022 bekend!

Datum Kerstveiling 2022 bekend! Na 2 jaar staan wij weer te popelen om de Kerstveiling te mogen organiseren. Dus noteer vast in je agenda: zaterdag 17 december 2022 in Manege Bartels te Mariënheem. Het zal weer een geweldige avond worden vol met...

Lees meer
Het selectieteam

De leden van het selectieteam zijn misschien wel de belangrijkste personen om deze Kerstveiling tot een succes te maken. Introductie van deze personen is eigenlijk niet nodig, omdat elk van deze personen zijn sporen reeds verdiend heeft in de Friese paarden wereld.

Ingeborg Klooster

Age Okkema

Jelmer Chardon

Tom Folmer

Sponsoren

Meer informatie?

Neem contact op!